Aktualności

Informacje z życia klubu

Czuwaj Przemyśl – MTS Chrzanów (Zapowiedź)

Drugą rundę rozgrywek piłkarze ręczni MTSu rozpoczną od meczu wyjazdowego, który zostanie rozegrany w Przemyślu. 9 lutego o godzinie 16 rywalem naszej drużyny będzie Czuwaj Przemyśl.

Drużyna z Przemyśla znajduje się w czołówce tabeli i ma aspiracje do awansu, gdyż w pierwszej rundzie zgromadzili 27 punktów. Ostatnie mecze drużyny Czuwaj Przemyśl to między innymi niewielka domowa wygrana z piłkarzami ręcznymi AZSu Biała Podlaska (26:25), wyjazdowa porażka z KPR Legionowo (36:32) i wygrana w domu z Orlen Wisła II Płock (35:33).

MTS będzie podchodził do rundy rewanżowej po wyjazdowej porażce w Zamościu z Padwą (32:27), domowym zwycięstwie nad AZS UW Warszawa (26:20) oraz okazałym, domowym zwycięstwie nad drużyną Azoty II Puławy (30:18).

Będziemy kibicować piłkarzom ręcznym MTSu aby rozpoczęli rundę rewanżową od zwycięstwa z klasowym przeciwnikiem, o które nie będzie jednak łatwo. Początek meczu w niedzielę 9 lutego o 16.

Nowa odsłona strony internetowej już wkrótce.

Tymczasem zapraszamy na pierwszy mecz sezonu 2022/2023. Już w NIEDZIELĘ, 2 października,
o godz. 15:00 na chrzanowskiej hali podejmiemy SMS ZPRP II Kielce.

W trakcie tego spotkania na kibiców czeka mnóstwo atrakcji!
- animacje, tatuaże, malowanie buzi, kącik plastyczny dla najmłodszych,
- kącik gier i zabaw z możliwością doprowadzenia dzieci do rodziców
- zewnętrzne boisko do gry w piłkę ręczną
- PUNKTY GASTRONOMICZNE, a w nich: hot dogi, zapiekanki, dania z grilla, lody, wata cukrowa, popcorn, napoje zimne oraz ciepłe, a także piwo niskoprocentowe.

Ponadto, po raz pierwszy będziecie mogli zobaczyć naszą maskotkę klubową stworzoną dzięki współpracy z naszym sponsorem tytularnym, firmą Unimetal Recycling, a także wziąć udział w wielu ciekawych konkursach.

This will close in 0 seconds