Aktualności

Informacje z życia klubu

MTS Chrzanów – Orlen Wisła II Płock (Zapowiedź)

Pierwszy mecz domowy drugiej rundy wyjątkowo odbędzie się w trakcie tygodnia, mianowicie w środę 19 lutego o godzinie 19 w Hali Widowiskowo-Sportowej w Chrzanowie. Rywalem drużyny MTSu będzie drużyna Orlen Wisła II Płock.

Drużyna przyjezdnych jest jednym z beniaminków I ligi, która do tej pory zgromadziła 6 punktów i plasuje się na przedostatnim miejscu w tabeli. Drużyna Orlenu w drugiej rundzie nie rozegrała ani jednego meczu.

Nasi szczypiorniści rozpoczęli drugą rundę od wyjazdowej porażki z drużyną z Przemyśla, jednak pomimo porażki drużyna MTSu utrzymuje siódme miejsce z dorobkiem 15 punktów. Ewentualne zwycięstwo pozwoli na nadrobienie dystansu do szóstego miejsca (KSSPR Końskie z dorobkiem 24 punktów) i zwiększenie przewagi nad ósmym miejscem (AZS UW Warszawa z 12 punktami na koncie).

Nowa odsłona strony internetowej już wkrótce.

Tymczasem zapraszamy na pierwszy mecz sezonu 2022/2023. Już w NIEDZIELĘ, 2 października,
o godz. 15:00 na chrzanowskiej hali podejmiemy SMS ZPRP II Kielce.

W trakcie tego spotkania na kibiców czeka mnóstwo atrakcji!
- animacje, tatuaże, malowanie buzi, kącik plastyczny dla najmłodszych,
- kącik gier i zabaw z możliwością doprowadzenia dzieci do rodziców
- zewnętrzne boisko do gry w piłkę ręczną
- PUNKTY GASTRONOMICZNE, a w nich: hot dogi, zapiekanki, dania z grilla, lody, wata cukrowa, popcorn, napoje zimne oraz ciepłe, a także piwo niskoprocentowe.

Ponadto, po raz pierwszy będziecie mogli zobaczyć naszą maskotkę klubową stworzoną dzięki współpracy z naszym sponsorem tytularnym, firmą Unimetal Recycling, a także wziąć udział w wielu ciekawych konkursach.

This will close in 0 seconds