Aktualności

Informacje z życia klubu

MTS Chrzanów – AZS UJK Społem Kielce (Zapowiedź)

Przed nami ostatni mecz w tym roku, który jest równocześnie ostatnim meczem pierwszej rundy. Zostanie rozegrany 14 grudnia o godzinie 18 w Hali Widowiskowo-Sportowej w Chrzanowie, gdzie szczypiorniści MTSu Chrzanów podejmą drużynę AZS UJK Społem Kielce. Będzie to zaległy mecz piątej kolejki.

Goście są beniaminkiem ligi, jednak drużyna z Kielc radzi sobie bardzo dobrze, zajmując piąte miejsce z dorobkiem dwudziestu dwóch punktów. Ostatnie miecze kielczan to okazale wygrane mecze z drużynami KSSPR Końskie, Orlen Wisła II Płock oraz KSZO Odlewnia Ostrowiec Św.

Nasi szczypiorniści z pewnością zrobią wszystko by zakończyć sobotni mecz zwycięstwem i wrócić na zwycięską ścieżkę po zeszłotygodniowej porażce z MKS Padwą Zamość, która przerwała serię pięciu zwycięstw z rzędu.

Nowa odsłona strony internetowej już wkrótce.

Tymczasem zapraszamy na pierwszy mecz sezonu 2022/2023. Już w NIEDZIELĘ, 2 października,
o godz. 15:00 na chrzanowskiej hali podejmiemy SMS ZPRP II Kielce.

W trakcie tego spotkania na kibiców czeka mnóstwo atrakcji!
- animacje, tatuaże, malowanie buzi, kącik plastyczny dla najmłodszych,
- kącik gier i zabaw z możliwością doprowadzenia dzieci do rodziców
- zewnętrzne boisko do gry w piłkę ręczną
- PUNKTY GASTRONOMICZNE, a w nich: hot dogi, zapiekanki, dania z grilla, lody, wata cukrowa, popcorn, napoje zimne oraz ciepłe, a także piwo niskoprocentowe.

Ponadto, po raz pierwszy będziecie mogli zobaczyć naszą maskotkę klubową stworzoną dzięki współpracy z naszym sponsorem tytularnym, firmą Unimetal Recycling, a także wziąć udział w wielu ciekawych konkursach.

This will close in 0 seconds