Aktualności

Informacje z życia klubu

MTS Chrzanów – AZS UW Warszawa (Zapowiedź)

Kolejny mecz naszych piłkarzy ręcznych odbędzie się 30 listopada o godzinie 18 w Hali Widowiskowo-Sportowej w Chrzanowie. Rywalem szczypiornistów MTSu będzie drużyna AZS UW Warszawa.

W zeszłym sezonie piłkarze ręczni MTSu dwukrotnie mierzyli się z AZSem w ramach I ligi, oba te mecze były bardzo wyrównane. Domowa potyczka z lutego zakończyła się remisem 27:27 i wygranymi przez MTS rzutami karnymi 3:1, a starcie w stolicy z października zeszłego roku zakończyło się zwycięstwem MTSu 28:26.

W tym sezonie piłkarze ręczni MTSu mają fantastyczną serię czterech zwycięstw z rzędu (kolejno z KSZO Odlewnia Ostrowiec Św., KSSPR Końskie, NLO SMS ZPRP Kielce i Azoty-Puławy II), zajmując szóste miejsce w tabeli z dorobkiem dwunastu punktów. Nasi sobotni rywale zajmują ósme miejsce mając na koncie dziewięć punktów. W ostatnich czterech kolejkach piłkarze ręczni AZS UW Warszawa odnieśli tylko jedno zwycięstwo (z Orlen Wisła II Płock) i trzy porażki (z SRS Czuwaj Przemyśl, KPR Legionowo i AZS AWF Biała Podlaska).

Mecz w sobotę będzie wyjątkowy, nie tylko ze względu na możliwość przedłużenia przez naszą drużynę serii zwycięstw do pięciu, ale również dzięki Zbiórce Mikołajkowej. Wraz z firmą Unimetal Recycling drużyna MTSu organizuje zbiórkę dla podopiecznych z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „Spokojna Przystań” w Miękini, która będzie trwać od godziny 17 do zamknięcia hali. Będziemy przyjmować zabawki, słodycze, pieniądze i środki czystości. Zapraszamy do kibicowania naszym piłkarzom ręcznym i do pomocy podopiecznym domu dziecka.

Nowa odsłona strony internetowej już wkrótce.

Tymczasem zapraszamy na pierwszy mecz sezonu 2022/2023. Już w NIEDZIELĘ, 2 października,
o godz. 15:00 na chrzanowskiej hali podejmiemy SMS ZPRP II Kielce.

W trakcie tego spotkania na kibiców czeka mnóstwo atrakcji!
- animacje, tatuaże, malowanie buzi, kącik plastyczny dla najmłodszych,
- kącik gier i zabaw z możliwością doprowadzenia dzieci do rodziców
- zewnętrzne boisko do gry w piłkę ręczną
- PUNKTY GASTRONOMICZNE, a w nich: hot dogi, zapiekanki, dania z grilla, lody, wata cukrowa, popcorn, napoje zimne oraz ciepłe, a także piwo niskoprocentowe.

Ponadto, po raz pierwszy będziecie mogli zobaczyć naszą maskotkę klubową stworzoną dzięki współpracy z naszym sponsorem tytularnym, firmą Unimetal Recycling, a także wziąć udział w wielu ciekawych konkursach.

This will close in 0 seconds