Aktualności

Wszystko o naszej drużynie.

MTS Chrzanów – Azoty -Puławy II (Zapowiedź)

W sobotę 23 listopada o godzinie 18 po raz kolejny spotykamy się na Hali Widowiskowo-Sportowej w Chrzanowie na meczu domowym, w którym szczypiorniści MTSu podejmą beniaminka, Azoty-Puławy II.

Ostatnie spotkanie między drużyną MTSu a Azotami-Puławy II odbyło się w styczniu tego roku na etapie 1/8 Pucharu Polski, gdzie drużyna z Puław wyeliminowała MTS, wygrywając w rzutach karnych 4:3, a wynik meczu wyniósł 23:23.

Aktualna forma naszych piłkarzy ręcznych napawa optymizmem, gdyż zanotowali oni trzy zwycięstwa z rzędu (z KSZO Odlewnia Ostrowiec Św., KSSPR Końskie i NLO SMS ZPRP Kielce). Nasi rywale podczas trzech ostatnich meczów zdobyli jedyne punkty w tym sezonie, wygrywając z Orlen Wisła II Płock i przegrywając z AZS AWF Biała Podlaska i KPR Legionowo.

Aktualnie nasi przeciwnicy zajmują miejsce w końcówce tabeli z dorobkiem trzech punktów, więc liczymy na zwycięstwo naszych piłkarzy ręcznych przy wsparciu naszej publiczności. Kolejne zwycięstwo pozwoli na zgromadzenie dwunastu punktów i przedłużenie serii zwycięstw z rzędu do czterech.