Aktualności

Informacje z życia klubu

MTS Chrzanów – Azoty -Puławy II (Zapowiedź)

W sobotę 23 listopada o godzinie 18 po raz kolejny spotykamy się na Hali Widowiskowo-Sportowej w Chrzanowie na meczu domowym, w którym szczypiorniści MTSu podejmą beniaminka, Azoty-Puławy II.

Ostatnie spotkanie między drużyną MTSu a Azotami-Puławy II odbyło się w styczniu tego roku na etapie 1/8 Pucharu Polski, gdzie drużyna z Puław wyeliminowała MTS, wygrywając w rzutach karnych 4:3, a wynik meczu wyniósł 23:23.

Aktualna forma naszych piłkarzy ręcznych napawa optymizmem, gdyż zanotowali oni trzy zwycięstwa z rzędu (z KSZO Odlewnia Ostrowiec Św., KSSPR Końskie i NLO SMS ZPRP Kielce). Nasi rywale podczas trzech ostatnich meczów zdobyli jedyne punkty w tym sezonie, wygrywając z Orlen Wisła II Płock i przegrywając z AZS AWF Biała Podlaska i KPR Legionowo.

Aktualnie nasi przeciwnicy zajmują miejsce w końcówce tabeli z dorobkiem trzech punktów, więc liczymy na zwycięstwo naszych piłkarzy ręcznych przy wsparciu naszej publiczności. Kolejne zwycięstwo pozwoli na zgromadzenie dwunastu punktów i przedłużenie serii zwycięstw z rzędu do czterech.

Nowa odsłona strony internetowej już wkrótce.

Tymczasem zapraszamy na pierwszy mecz sezonu 2022/2023. Już w NIEDZIELĘ, 2 października,
o godz. 15:00 na chrzanowskiej hali podejmiemy SMS ZPRP II Kielce.

W trakcie tego spotkania na kibiców czeka mnóstwo atrakcji!
- animacje, tatuaże, malowanie buzi, kącik plastyczny dla najmłodszych,
- kącik gier i zabaw z możliwością doprowadzenia dzieci do rodziców
- zewnętrzne boisko do gry w piłkę ręczną
- PUNKTY GASTRONOMICZNE, a w nich: hot dogi, zapiekanki, dania z grilla, lody, wata cukrowa, popcorn, napoje zimne oraz ciepłe, a także piwo niskoprocentowe.

Ponadto, po raz pierwszy będziecie mogli zobaczyć naszą maskotkę klubową stworzoną dzięki współpracy z naszym sponsorem tytularnym, firmą Unimetal Recycling, a także wziąć udział w wielu ciekawych konkursach.

This will close in 0 seconds