Aktualności

Informacje z życia klubu

Wielkie emocje w Końskich. MTS bliski wygranej

Piłkarze ręczni MTS-u Chrzanów w sobotę po niezwykle zaciętym spotkaniu ulegli na wyjeździe KSSPR-owi Końskie 24:22 (13:10). Podopieczni Rafała Bugajskiego bliscy byli sprawienia niespodzianki i wywiezienia punktów z terenu mocnego rywala.

Zespół KSSPR-u Końskie przystąpił do tego pojedynku w roli faworyta i pierwsze minuty tego meczu potwierdziły, że Konie są u siebie niezwykle mocnym zespołem. Po 17 minutach gry gospodarze prowadzili 10:4. Przebieg tego pojedynku przypominał ostatni mecz w Chrzanowie. Wówczas to MTS szybko wypracował wysokie prowadzenie, a później pozwolił rozkręcić się gościom. Tym razem było podobnie. W drugiej części pierwszej odsłony ton rywalizacji nadawali gości z Chrzanowa, którzy zdołali przed przerwą odrobić część strat 13:10.

Gospodarza drugą połowę rozpoczęli od dwóch skutecznych akcji i ponownie ich przewaga się powiększyła 15:10. Kolejne minuty to jednak świetna gra chrzanowian. Szczelna defensywa i dobra gra Marcina Górowskiego w bramce oraz skuteczna w ataku Jakuba Romiana i Patryka Roli sprawiały, że losy tego pojedynku się odwróciły i to MTS po 49 minutach prowadził 20:18. Niestety końcówka należała do KSSPR-u, który zdołał odrobić straty i po emocjonującej końcówce zwyciężył 24:22. Chrzanowianie mogą czuć niedosyt, bo po dobrym występie wracają do domu bez punktów.

KSSPR Końskie – MTS Chrzanów 24:22 (13:10)

MTS: Górkowski 1 – Rola 7/2, Bogacz 4, Romian 4, Danysz 3, Madeja 1, Put 1, M. Skoczylas 1, Stroński, Węgrzyn.
Kary: 10 min.
Karne: 2/2.

Nowa odsłona strony internetowej już wkrótce.

Tymczasem zapraszamy na pierwszy mecz sezonu 2022/2023. Już w NIEDZIELĘ, 2 października,
o godz. 15:00 na chrzanowskiej hali podejmiemy SMS ZPRP II Kielce.

W trakcie tego spotkania na kibiców czeka mnóstwo atrakcji!
- animacje, tatuaże, malowanie buzi, kącik plastyczny dla najmłodszych,
- kącik gier i zabaw z możliwością doprowadzenia dzieci do rodziców
- zewnętrzne boisko do gry w piłkę ręczną
- PUNKTY GASTRONOMICZNE, a w nich: hot dogi, zapiekanki, dania z grilla, lody, wata cukrowa, popcorn, napoje zimne oraz ciepłe, a także piwo niskoprocentowe.

Ponadto, po raz pierwszy będziecie mogli zobaczyć naszą maskotkę klubową stworzoną dzięki współpracy z naszym sponsorem tytularnym, firmą Unimetal Recycling, a także wziąć udział w wielu ciekawych konkursach.

This will close in 0 seconds