Aktualności

Informacje z życia klubu

MTS Chrzanów – Orlen Wisła II Płock (zapowiedź)

W sobotę piłkarze ręczni MTS-u Chrzanów zmierzą się przed własną publicznością z Orlen Wisłą II Płock. Dla podopiecznych Rafała Bugajskiego będzie do okazja do odniesienia cennego zwycięstwa i umocnienia swojej pozycji w czołówce pierwszoligowej stawki.

Piłkarze ręczni MTS-u Chrzanów w minionej kolejce pokonali przed własną publicznością AZS UW Warszawa. Niżej notowani Akademicy bardzo wysoko zawiesili poprzeczkę chrzanowianom, którzy zwycięstwo zapewnili sobie dopiero po konkursie rzutów karnych. W tym spotkaniu najskuteczniejszymi zawodnikami w szeregach MTS-u byli: Jakub Bogacz – 8 bramek oraz Jan Orlicki i Jakub Romian – po 4 bramki.

Szczypiorniści Orlen Wisły II Płock w minionej kolejce pauzowali, w marcu dopiero zmierzą się z KSZO Odlewnią Ostrowiec Św. Młody zespół z Płocka w ostatnim spotkaniu ligowym pewnie pokonały u siebie AZS UW Warszawa. Zwycięstwo to pozwoliło płocczanom awansować na 6. miejsce w tabeli. W szeregach Nafciarzy w ofensywie prym wiedli Mikołaj Czapliński – po 6 bramek i Mateusz Fuksiński – 5 bramek.

Sobotnie spotkanie pomiędzy MTS-em a Orlen Wisłą zapowiada się niezwykle interesująco. W pierwszej rundzie po zaciętym pojedynku lepsi okazali się Nafciarze, którzy w ostatnim czasie spisują się bardzo dobrze. Lekką obniżkę formy zaliczyli natomiast chrzanowianie, którzy w sobotę będą chcieli zrewanżować się płocczanom za porażkę w pierwszej części sezonu. Pojedynek w hali MOKSiR-u zwiastuje duże emocje. Początek rywalizacji o godz. 18.

Klub MTS Chrzanów wraz z firmą Unimetal Recycling serdecznie zapraszają kibiców wraz z całymi rodzinami na ten mecz. Na kibiców czekają nie tylko sportowe emocje, będzie również wiele innych atrakcji. Pierwsze 15 osób, które są posiadaczami Karty Chrzanowskiego Kibica i zgłoszą się przed rozpoczęciem meczu otrzyma wyjątkowy kalendarz na 2019 rok, przed meczem rzucane będą koszulki z nowym logo,  dla dzieci przygotowaliśmy malowanie twarzy oraz balony, każdy otrzyma wyjątkowy klaskacz ze zdjęciami sprzed kilkudziesięciu lat. W przerwie meczu zachęcamy do pozostania na hali, specjalnie dla Was wystąpi fenomenalna Formacja Taneczna AXEL.

Tak było w poprzednich sezonach:

Sezon 2018/2019:
Orlen Wisła II Płock – MTS Chrzanów 32:30

Sezon 2002/2003:
Wisła II Płock – MTS Chrzanów 27:21
MTS Chrzanów – Wisła II Płock 31:27

Nowa odsłona strony internetowej już wkrótce.

Tymczasem zapraszamy na pierwszy mecz sezonu 2022/2023. Już w NIEDZIELĘ, 2 października,
o godz. 15:00 na chrzanowskiej hali podejmiemy SMS ZPRP II Kielce.

W trakcie tego spotkania na kibiców czeka mnóstwo atrakcji!
- animacje, tatuaże, malowanie buzi, kącik plastyczny dla najmłodszych,
- kącik gier i zabaw z możliwością doprowadzenia dzieci do rodziców
- zewnętrzne boisko do gry w piłkę ręczną
- PUNKTY GASTRONOMICZNE, a w nich: hot dogi, zapiekanki, dania z grilla, lody, wata cukrowa, popcorn, napoje zimne oraz ciepłe, a także piwo niskoprocentowe.

Ponadto, po raz pierwszy będziecie mogli zobaczyć naszą maskotkę klubową stworzoną dzięki współpracy z naszym sponsorem tytularnym, firmą Unimetal Recycling, a także wziąć udział w wielu ciekawych konkursach.

This will close in 0 seconds