Aktualności

Informacje z życia klubu

MTS Chrzanów – AZS UW Warszawa (zapowiedź)

Piłkarze ręcznie MTS-u Chrzanów w sobotę powalczą o powrót na zwycięską ścieżkę i utrzymanie znakomitego czwartego miejsca zajmowanego w tabeli. Zadanie to wydaje się jak najbardziej realne, bo ich rywalem będzie jedna ze słabszy ekip w lidze AZS UW Warszawa.

Piłkarze ręczni MTS-u Chrzanów przed tygodniem w niezwykle istotnym spotkaniu dla układu górnej części tabeli ulegli na wyjeździe beniaminkowi z Zamościa. Rywal w tym pojedynku okazał się lepszy, jednak na usprawiedliwienie chrzanowian należy napisać, że w tym meczu wystąpili w mocno okrojonym składzie, bez kilku czołowych graczy.  Liderami ataku MTS-u w pojedynku z Padwą byli Jakub Romian – 8 bramek oraz Patryk Rola – 5 bramek.

Szczypiorniści z Warszawy do Chrzanowa przyjadą w nie najlepszych nastrojach. Akademicy przed tygodniem wyraźnie ulegli na wyjeździe Orlen Wiśle II Płock. Przegrana ta sprawiła, że Nafciarze wyprzedzili ich w ligowej klasyfikacji. Dla stołecznego zespół w meczu w Płocku najczęściej trafiali  Paweł Kwiatkowski – 7 bramek oraz Dawid Szpejna – 6 bramek .

Dla zespołu MTS-u sobotnie spotkanie będzie niezwykle ważne. Chrzanowianie po rewelacyjnej pierwszej części sezonu rundę rewanżową rozpoczęli bardzo spokojnie, jednak jeśli chcą utrzymać miejsce w czołówce muszą konsekwentnie punktować niżej notowanych rywali. Zespół z Warszawy w tym sezonie na wyjeździe wygrał tylko raz, jednak ma w swoich szeregach kilku klasowych graczy i stać go na sprawnie niespodzianki. Chrzanowianie muszą do tego meczu przystąpić niezwykle skoncentrowani i od pierwszych minut narzucić rywalowi swoje warunki, by odnieść zwycięstwo.

Klub MTS Chrzanów wraz z firmą Unimetal Recycling serdecznie zapraszają kibiców wraz z całymi rodzinami na ten mecz. Na kibiców czekają nie tylko emocje sportowe, będzie również wiele innych atrakcji dla dzieci. Początek rywalizacji o godz. 18.

Tak było w poprzednich sezonach:

Sezon 2018/2019:

AZS UW Warszawa – MTS Chrzanów 26:28 (10:15)

Nowa odsłona strony internetowej już wkrótce.

Tymczasem zapraszamy na pierwszy mecz sezonu 2022/2023. Już w NIEDZIELĘ, 2 października,
o godz. 15:00 na chrzanowskiej hali podejmiemy SMS ZPRP II Kielce.

W trakcie tego spotkania na kibiców czeka mnóstwo atrakcji!
- animacje, tatuaże, malowanie buzi, kącik plastyczny dla najmłodszych,
- kącik gier i zabaw z możliwością doprowadzenia dzieci do rodziców
- zewnętrzne boisko do gry w piłkę ręczną
- PUNKTY GASTRONOMICZNE, a w nich: hot dogi, zapiekanki, dania z grilla, lody, wata cukrowa, popcorn, napoje zimne oraz ciepłe, a także piwo niskoprocentowe.

Ponadto, po raz pierwszy będziecie mogli zobaczyć naszą maskotkę klubową stworzoną dzięki współpracy z naszym sponsorem tytularnym, firmą Unimetal Recycling, a także wziąć udział w wielu ciekawych konkursach.

This will close in 0 seconds