Aktualności

Informacje z życia klubu

KPR Legionowo – MTS Chrzanów (zapowiedź)

Piłkarze ręczni MTS-u Chrzanów w niedzielę rozegrają kolejne wyjazdowe spotkanie na tym sezonie. Tym razem znakomicie radzący sobie na obcym terenie Cabanie o punkty powalczą z mocną drużyną KPR-u Legionowo. Początek rywalizacji o godz. 16.

Szczypiorniści MTS-u Chrzanów do niedzielnego spotkania przystąpią w znakomitych humorach, bo początek rozgrywek jest w ich wykonaniu wyśmienity. W minionej kolejce pewnie pokonali przed własną publicznością rywala z czołówki ligowej klasyfikacji, czyli KSSPR Końskie. W meczu z tym rywalem najskuteczniejszym zawodnikiem w zespole MTS-u był Przemysław Wierzbic, autor 9 bramek.

Piłkarze ręczni KPR-u Legionowo także mają powody do zadowolenia. W miniony weekend w derbach Mazowsza rozbili na wyjeździe AZS UW Warszawa i zrobili duży krok w kierunku górnej połówki tabeli. W rozegranym w Warszawie spotkaniu w szeregach KPR-u prym wiedli młodzi zawodnicy Filip Fąfara – 11 bramek oraz Michał Grabowski – 10 bramek.

Drużyna KPR-u Legionowo słabo rozpoczęła sezon. Zespół, który przez ostatnie lata występował w PGNiG Superlidze na razie kiepsko odnajduje się w pierwszoligowych realiach. To dziwi, bo w ich szeregach poza zdolną młodzieżom są ekstraklasowi weterani, jak Paweł Gawędzki czy Michał Prątnicki. KPR ostatnio uległ u siebie m.in. Padwie Zamość i nie prezentuje pełni swoich możliwości. Drużyna z Chrzanowa jest natomiast na fali, gra znakomicie, także na wyjazdach. Zapowiada się kolejny pasjonujący bój o ligowe punkty.

Nowa odsłona strony internetowej już wkrótce.

Tymczasem zapraszamy na pierwszy mecz sezonu 2022/2023. Już w NIEDZIELĘ, 2 października,
o godz. 15:00 na chrzanowskiej hali podejmiemy SMS ZPRP II Kielce.

W trakcie tego spotkania na kibiców czeka mnóstwo atrakcji!
- animacje, tatuaże, malowanie buzi, kącik plastyczny dla najmłodszych,
- kącik gier i zabaw z możliwością doprowadzenia dzieci do rodziców
- zewnętrzne boisko do gry w piłkę ręczną
- PUNKTY GASTRONOMICZNE, a w nich: hot dogi, zapiekanki, dania z grilla, lody, wata cukrowa, popcorn, napoje zimne oraz ciepłe, a także piwo niskoprocentowe.

Ponadto, po raz pierwszy będziecie mogli zobaczyć naszą maskotkę klubową stworzoną dzięki współpracy z naszym sponsorem tytularnym, firmą Unimetal Recycling, a także wziąć udział w wielu ciekawych konkursach.

This will close in 0 seconds