Aktualności

Informacje z życia klubu

Wisła II Płock – MTS Chrzanów (zapowiedź)

W sobotę piłkarze ręczni MTS-u Chrzanów zmierzą się na wyjeździe z Orlen Wisłą II Płock. Dla podopiecznych Rafała Bugajskiego będzie do okazja do odniesienia czwartego w tym sezonie zwycięstwa i utrzymania pozycji lidera rozgrywek.

Piłkarze ręczni MTS-u Chrzanów w minionej kolejce pokonali na wyjeździe AZS UW Warszawa, który w minionym sezonie zachwycał formą. Akademicy z będącymi na fali chrzanowianami nie mieli jednak zbyt wiele do powiedzenia i zakończyli zawody porażką. W tym spotkaniu najskuteczniejszymi zawodnikami w szeregach MTS-u byli: Michał Gasin i Karol Put – po 6 bramek.

Szczypiorniści Orlen Wisły II Płock w minionej kolejce w meczu wyjazdowym musieli uznać wyższość KSZO Odlewni Ostrowiec Św. Młody zespół z Płocka pokazał się jednak w tym pojedynku z dobrej strony i przegrał różnicą zaledwie dwóch trafień. W szeregach Nafciarzy w ofensywie prym wiedli Mateusz Ziemiński i Mikołaj Czapliński – po 7 bramek.

Sobotnie spotkanie nie ma zdecydowanego faworyta. Patrząc wyłącznie w tabelę należałoby jako niego upatrywać zespół z Chrzanowa. Nafciarze do tej pory zdołali odnieść tylko jedno zwycięstwo, pewnie ograli u siebie KPR Legionowo. Drużyna z Płocka to wybitnie zespół własnego parkietu, który przed własną publicznością dużo zyskuje. Chrzanowianie już dwukrotnie w tym sezonie pokazali, że na wyjeździe potrafią znakomicie grać. Zapowiada się zatem niezwykle interesujący pojedynek. Początek sobotniego meczu o godz. 15.

Tak było w poprzednich sezonach:

Sezon 2002/2003:
Wisła II Płock – MTS Chrzanów 27:21
MTS Chrzanów – Wisła II Płock 31:27

Nowa odsłona strony internetowej już wkrótce.

Tymczasem zapraszamy na pierwszy mecz sezonu 2022/2023. Już w NIEDZIELĘ, 2 października,
o godz. 15:00 na chrzanowskiej hali podejmiemy SMS ZPRP II Kielce.

W trakcie tego spotkania na kibiców czeka mnóstwo atrakcji!
- animacje, tatuaże, malowanie buzi, kącik plastyczny dla najmłodszych,
- kącik gier i zabaw z możliwością doprowadzenia dzieci do rodziców
- zewnętrzne boisko do gry w piłkę ręczną
- PUNKTY GASTRONOMICZNE, a w nich: hot dogi, zapiekanki, dania z grilla, lody, wata cukrowa, popcorn, napoje zimne oraz ciepłe, a także piwo niskoprocentowe.

Ponadto, po raz pierwszy będziecie mogli zobaczyć naszą maskotkę klubową stworzoną dzięki współpracy z naszym sponsorem tytularnym, firmą Unimetal Recycling, a także wziąć udział w wielu ciekawych konkursach.

This will close in 0 seconds