Aktualności

Informacje z życia klubu

Unimetal Recycling partnerem MTS-u

Firma Unimetal Recycling z Trzebini to nowy partner klubu i fundator strojów, w których obecnie występują piłkarze ręczni MTS-u Chrzanów. Współpraca ta ma charakter rozwojowy. Jej efekty będzie można zobaczyć podczas najbliższego domowego spotkania MTS-u z Czuwajem Przemyśl, 20 października.

Firma Unimetal Recycling od prawie 20 lat zajmujemy się skupem i recyklingiem katalizatorów samochodowych na rynkach światowych, w tym także w Polsce. Pozyskujemy katalizatory z rdzeniami ceramicznymi, metalowymi oraz monolity ceramiczne.

Zamiast wyrzucać katalizator, lepiej oddać go do przetworzenia. To ekologiczne – ponieważ wystarczy 300 katalizatorów, aby uzyskać 1kg platyny, co zapobiega wydobyciu i przerobieniu 150 ton rudy i 400 ton skały płonnej na głębokości 1000 m p.p.t. – a przy okazji można na tym dobrze zarobić.

Firma ofertę kieruje do wszystkich zainteresowanych – zarówno klientom hurtowych, jak i detalicznym gwarantuje kompleksową obsługę na wysokim poziomie, fachowe doradztwo oraz szeroką dostępność usług.

Unimetal Recycling to firma o ugruntowanej pozycji na rynku. Posiada wykwalifikowaną kadrę pracowniczą i stawia na profesjonalizm w kontaktach z klientami. Skup katalizatorów odbywa się niemal w całej Polsce – firma dysponuje stacjonarnymi punktami obsługi w większości województw, realizuje również odbiór katalizatorów u Klientów. Dodatkowo wycenę można uzyskać drogą mailową, telefoniczną albo przez stronę internetową. www.unimetalrecycling.pl

Nowa odsłona strony internetowej już wkrótce.

Tymczasem zapraszamy na pierwszy mecz sezonu 2022/2023. Już w NIEDZIELĘ, 2 października,
o godz. 15:00 na chrzanowskiej hali podejmiemy SMS ZPRP II Kielce.

W trakcie tego spotkania na kibiców czeka mnóstwo atrakcji!
- animacje, tatuaże, malowanie buzi, kącik plastyczny dla najmłodszych,
- kącik gier i zabaw z możliwością doprowadzenia dzieci do rodziców
- zewnętrzne boisko do gry w piłkę ręczną
- PUNKTY GASTRONOMICZNE, a w nich: hot dogi, zapiekanki, dania z grilla, lody, wata cukrowa, popcorn, napoje zimne oraz ciepłe, a także piwo niskoprocentowe.

Ponadto, po raz pierwszy będziecie mogli zobaczyć naszą maskotkę klubową stworzoną dzięki współpracy z naszym sponsorem tytularnym, firmą Unimetal Recycling, a także wziąć udział w wielu ciekawych konkursach.

This will close in 0 seconds