Aktualności

Informacje z życia klubu

AZS UW Warszawa – MTS Chrzanów (zapowiedź)

Piłkarze ręcznie MTS-u Chrzanów w sobotę powalczą o przedłużenie zwycięskiej serii i odniesienie trzeciego zwycięstwa w tym sezonie. Zadanie to nie będzie łatwe, bo przyjdzie im zmierzyć się na wyjeździe z AZS UW Warszawa.

Piłkarze ręczni MTS-u Chrzanów mają za sobą wymarzony początek sezonu. Terminarz ułożył się dla nich szczęśliwie, a oni potrafili to wykorzystać. Dwa zwycięstwa nad beniaminkami sprawiły, że zostali liderem rozgrywek. W minionej kolejce Cabanie pewnie ograli przed własną publicznością MKS Padwę Zamość. Liderami ataku chrzanowian byli Michał Gasin – 9 bramek i Jakub Romian – 8 bramek.

Szczypiorniści z Warszawy w tym sezonie radzą sobie ze zmiennym szczęściem. Na inaugurację nieznacznie ulegli na wyjeździe MKS Padwie Zamość, natomiast w minionej kolejce pewnie pokonali przed własną publicznością Orlen Wisłę II Płock. Stołeczny zespół do zwycięstwa poprowadzili Michał Steć – 7 bramek i Paweł Kwiatkowski – 6 bramek.

Dla zespołu MTS-u sobotnie spotkanie będzie pierwszym w tym sezonie poważnym sprawdzianem formy. Drużyna z Warszawy nie miała dobrego otwarcia sezonu, stać ją jednak na zdecydowanie lepsze wyniki. Minione rozgrywki w swojej grupie I ligi zakończyła na wysokim 5. miejscu. W szeregach tej drużyny występuje wielu dobrych zawodników. Najbardziej znany to Piotr Ner z bogatym doświadczeniem w najwyższej klasie rozgrywek. Przed cabanami trudne zadanie. Początek spotkania o godz. 19.

Nowa odsłona strony internetowej już wkrótce.

Tymczasem zapraszamy na pierwszy mecz sezonu 2022/2023. Już w NIEDZIELĘ, 2 października,
o godz. 15:00 na chrzanowskiej hali podejmiemy SMS ZPRP II Kielce.

W trakcie tego spotkania na kibiców czeka mnóstwo atrakcji!
- animacje, tatuaże, malowanie buzi, kącik plastyczny dla najmłodszych,
- kącik gier i zabaw z możliwością doprowadzenia dzieci do rodziców
- zewnętrzne boisko do gry w piłkę ręczną
- PUNKTY GASTRONOMICZNE, a w nich: hot dogi, zapiekanki, dania z grilla, lody, wata cukrowa, popcorn, napoje zimne oraz ciepłe, a także piwo niskoprocentowe.

Ponadto, po raz pierwszy będziecie mogli zobaczyć naszą maskotkę klubową stworzoną dzięki współpracy z naszym sponsorem tytularnym, firmą Unimetal Recycling, a także wziąć udział w wielu ciekawych konkursach.

This will close in 0 seconds