Karta Chrzanowskiego Kibica

Dlaczego warto posiadać kartę kibica?

Ze względu na sytuację epidemiologiczną w sezonie 2020/2021 zakupione karty upoważniają do wejścia na mecze w sezonie 2021/2022

Imienna Karta Chrzanowskiego Kibica do nabycia w przedsprzedaży

W sezonie 2020/2021 również nie zabraknie Kart Chrzanowskiego Kibica. Będą one dostępne w oficjalnej sprzedaży już wkrótce, do nabycia przed każdym domowym meczem naszej drużyny. Jednak w tym roku mamy dla Państwa specjalną ofertę, mianowicie istnieje możliwość nabycia spersonalizowanej karty w przedsprzedaży, z Państwa imieniem i nazwiskiem.

Koszt karty na cały sezon (na dwie rundy) to 100 zł.

Aby zdobyć taką kartę należy wykonać przelew w wysokości 100 zł na klubowe konto bankowe: 03 8444 0008 0000 0081 2195 0001, a w tytule przelewu podać imię i nazwisko, które ma znaleźć się na karcie. Karta będzie dostępna do odbioru przy kasie 19 września br.

Ostateczny termin na zamówienie unikalnej, spersonalizowanej Karty Chrzanowskiego Kibica upływa 6 września.

Pragniemy podkreślić, że nie będzie możliwości kupna spersonalizowanej karty gdy zostaną one przekazane do druku, po 6 września. Wtedy będzie można nabyć jedynie regularne karty, dostępne przed każdym domowym meczem MTSu.

Dlaczego warto kupić kartę?
– oszczędność w stosunku do jednorazowego zakupu biletu przed każdym meczem,
– wejście na mecz bez potrzeby czekania w kolejce w celu zakupu biletu,
– wsparcie klubu poprzez jednorazowy wpływ do kasy klubu,
– pamiątka.

Nowa odsłona strony internetowej już wkrótce.

Piłkarze ręczni Unimetal Recycling MTS Chrzanów w sobotę o godz. 17 zmierzą się przed własną publicznością z drużyną AZS AGH Kraków Piłka Ręczna. Podopieczni Sławomira Szenkela chcą kontynuować zwycięską serię i liczą na pierwsze zwycięstwo w tym sezonie we własnej hali.
Szczypiorniści z Chrzanowa w minionej kolejce z bardzo dobrej strony zaprezentowali się w Końskich, gdzie po wyrównanym spotkaniu pokonali miejscowy KSSPR 25:24. Chrzanowianie tym samym zrehabilitowali się za niespodziewaną porażkę na inaugurację rozgrywek, kiedy to we własnej hali ulegli SMS ZPRP II Kielce. Występ w Końskich pokazał, że w drużynie MTS-u drzemie duży potencjał, a przedsezonowe zapowiedzi walki o podium są celem będącym jak najbardziej w zasięgu tej drużyny.
Piłkarz ręczni AZS AGH Kraków podobnie jak MTS-iacy mają na swoim koncie zwycięstwo i porażkę. Drużyna z Krakowa w pierwszym meczu przegrała na wyjeźdźcie z niezwykle mocnym rywalem, jakim jest Orzeł Przeworsk. Ekipa ze stolicy Małopolski tę porażkę powetowała sobie w minionej kolejce wysoko pokonując u siebie 35:34 jedną z najsłabszych ekip w I lidze, czyli Luxiona AZS UMCS Lublin 35:34.
Drużyna z Chrzanowa do sobotniego spotkania przystąpi niezwykle zmotywowana. Chrzanowianie nie tylko chcą zrehabilitować kibicom za słaby występ na inaugurację sezonu, ale także za zeszłosezonową porażkę w konfrontacji z AZS AGH Kraków. Wówczas to Akademicy pewnie wygrali w Chrzanowie 30:23. Zadanie to nie będzie łatwe, bo MTS w tym meczu będzie musiał sobie radzić bez Bartosza Hardziny, który doznał kontuzji. Nastroje w szeregach MTS-u są jednak bojowe.
- Zespół AZS AGH posiada w swoich szeregach doświadczonych zawodników, trzeba się nastawić na ciężki bój. Każdy rywal jest wymagający i nikogo nie można lekceważyć, co pokazał pierwszy mecz z drużyną z Kielc. Jak zwykle będziemy walczyć o zwycięstwo - podkreśla Dawid Skoczylas, drugi trener Unimetal Recycling MTS Chrzanów.
Zapraszamy na mecz! GRAMY RAZEM!

W trakcie tego spotkania na kibiców czeka mnóstwo atrakcji!
- animacje, tatuaże, malowanie buzi, kącik plastyczny dla najmłodszych,
- kącik gier i zabaw z możliwością doprowadzenia dzieci do rodziców
- zewnętrzne boisko do gry w piłkę ręczną
- PUNKTY GASTRONOMICZNE, a w nich: hot dogi, zapiekanki, dania z grilla, lody, wata cukrowa, popcorn, napoje zimne oraz ciepłe, a także piwo niskoprocentowe.

Ponadto, po raz pierwszy będziecie mogli zobaczyć naszą maskotkę klubową stworzoną dzięki współpracy z naszym sponsorem tytularnym, firmą Unimetal Recycling, a także wziąć udział w wielu ciekawych konkursach.

This will close in 0 seconds