Aktualności

Wszystko o naszej drużynie.

KOLEJNY KROK DO MISTRZOSTWA WYKONANY

W sobotnie popołudnie na hali przy ul. Kusocińskiego pachniało kwiatami. Klub przygotował niespodziankę dla wszystkich Pań, które postanowiły w ten dzień kibicować Unimetal’owi Recycling MTS Chrzanów. Z okazji Dnia Kobiet Panie otrzymały kwiaty.

Spotkanie wystartowało punktualnie o 17:00. Na początku wszystko zaczęło się układać po myśli gospodarzy. Strzelanie rozpoczął popularny Dobek. Michał Dobrzański rzucił 2 bramki, kolejne dołożyli Marcin Hardzina i Stanisław Malinowski. Na 5 goli gospodarzy goście odpowiedzieli tylko jednym. Wtedy trener Wisły poprosił o czas. Po wznowieniu gry zawodnicy z Sandomierza poprawili grę w defensywie i zaczęli powoli odrabiać straty.

W 22 minucie na tablicy wyników widniał rezultat 11:9 i wtedy zareagował trener Sławomir Szenkel. Krótka reprymenda wpłynęła pozytywnie na zawodników z Chrzanowa. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 20:14.

Na drugą część meczu Chrzanowianie wyszli już bardziej skoncentrowani i powoli zwiększali przewagę. Między 52 a 58 minutą gospodarze rzucili 8 bramek nie tracąc przy tym ani jednej. Bardzo dobrze w bramce spisywał się wtedy Sławomir Smaciarz, który zastąpił między słupkami Marcina Górkowskiego.

Zawody zakończyły się wynikiem 39:23. Kolejne punkty wylądowały na koncie lidera tabeli. Unimetal Recycling MTS Chrzanów ma już 10 punktów przewagi na drugim w tabeli zespołem KSSPR Końskie, który pokonał wczoraj we własnej hali Orła Przeworsk.

Już za tydzień jedno z najważniejszych spotkań tej rundy. Chrzanowska Lokomotywa podejmować będzie AZS AGH Kraków. Już dzisiaj zapraszamy kibiców na ten mecz.