PEWNE ZWYCIĘSTWO W KIELCACH. DRUŻYNA NA „DYSZKĘ”

Strzelanie w Kielcach rozpoczął Patryk Rola. Zawodnicy SMS’u tylko przez kilka minut stawiali opór chrzanowskiej Lokomotywie. Od wyniku 3:3 Unimetal Recycling MTS Chrzanów zaczął sukcesywnie powiększać przewagę. Długo budowane akcje kielczan były szybko kontrowane przez lidera I ligi grupy D.

Po raz kolejny w tej rundzie znakomicie dysponowana defensywa perfekcyjnie współpracowała z zawodnikami ofensywnymi. Pierwsza połowa zakończyła się dziesięciopunktową przewagą gości – 10:20.

Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie. MTS kontrolował spotkanie i pewnie zmierzał po kolejne zwycięstwo. Licznik rzuconych bramek przez MTS zatrzymał się dzisiaj na liczbie 44 a na tablicy świetlnej po 60 minutach widniał wynik 24:44. Niewiele zabrakło do pobicia rekordu tej rundy w rzuconych bramkach w jednym meczu, który wynosi 45 trafień (mecz w Chrzanowie z KSZO).

Zakończyła się dla nas pierwsza runda rozgrywek, w której Unimetal Recycling MTS Chrzanów wygrał wszystkie 10 meczów. Na zimową przerwę rozsiadamy się wygodnie w fotelu lidera.

Dziękujemy kibicom za wsparcie i już dzisiaj zapraszamy na mecze piłki ręcznej w 2024 roku. Do zobaczenia.