NIEPOKONANY UNIMETAL RECYCLING MTS CHRZANÓW !!!

Strzelanie w Końskich rozpoczął Kacper Węgrzyn i tym samym dał sygnał, że lider rozgrywek nie zamierza zwalniać tempa i zrobi wszystko aby odnieść kolejne, tym razem już 8 zwycięstwo z rzędu.

Pierwsza połowa meczu byłą bardzo emocjonująca. Znakomicie w bramce MTS’u spisywał się Marcin Górkowski a wynik cały czas oscylował wokół remisu. Skutecznie z rzutów karnych rzucał Maciej Sieczka. Pierwsza połowa zakończyła się jednobramkowym prowadzeniem Unimetalu – 13:14.

Od początku drugiej połowy mocniej przycisnęli zawodnicy z Chrzanowa i zaczęli zdobywać coraz większą przewagę, która wynosiła nawet 5 bramek. Zawodnicy z Końskich próbowali odrabiać straty ale dobrze dysponowana defensywa chrzanowskiej Lokomotywy nie pozwoliła na wiele zespołowi z województwa świętokrzyskiego.

Mecz zakończył się wynikiem 24:29 dla Chrzanowian. Unimetal Recycling MTS Chrzanów po raz kolejny, że zadowoli się tylko pierwszym miejscem w lidze i jednocześnie mocno puka do drzwi Ligi Centralnej.