Siódme zwycięstwo z rzędu. Orzeł Przeworsk pokonany

W sobotę 11 listopada w Narodowe Święto Niepodległości chrzanowscy kibice wypełnili halę przy     ul. Kusocińskiego po brzegi. Zawodnicy zostali wyprowadzeni na parkiet w towarzystwie Dziecięcej Eskorty. Przed meczem zaśpiewano również Mazurka Dąbrowskiego jako element obchodów Dnia Niepodległości w Gminie Chrzanów.

Od początku meczu oba zespoły grały bardzo dobrze w obronie ale to Unimetal Recycling MTS Chrzanów wypracował kilku bramkową przewagę i utrzymywał ją przez całą pierwszą połowę. Przewaga ta mogła być jeszcze większa ale dwa podyktowane dla chrzanowskiej drużyny rzuty karne nie znalazły drogi do bramki Orła Przeworsk. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 16:11.

Druga część tego spotkania to już dominacja piłkarzy ręcznych Unimetalu. Fantastyczna gra w defensywie połączona z rewelacyjnymi interwencjami oraz perfekcyjnym wyprowadzaniem kontrataków przez Marcina Górkowskiego do Stanisława Malinowskiego dały bezpieczną przewagę, którą MTS Chrzanów z minuty na minutę powiększał. Stanisław Malinowski rzucił w sobotnim meczu aż 15 bramek. Na uwagę zasługuje również bramka rzucona z bardzo trudnej sytuacji przez Kacpra Węgrzyna. Piłka po jego mocnym rzucie otarła się o spojenie słupka z poprzeczką.

Unimetal Recycling MTS Chrzanów po raz kolejny udowodnił swoją siłę wygrywając 7 mecz z rzędu w tym sezonie i pewnie utrzymał pozycję lidera tabeli I Ligi grupy D.