Aktualności

Wszystko o naszej drużynie.

Unimetal Recycling nadal sponsorem MTS-u Chrzanów

Firma Unimetal Recycling MTS Chrzanów nadal wspierać będzie piłkarzy ręcznych MTS-u Chrzanów. Podpisana została nowa umowa sponsorska kontynuująca sześcioletnią współpracę.

Partnerstwo to przynosi klubowi wsparcie nie tylko finansowe, ale również marketingowe. Choć szczegóły dotyczące wysokości finansowego wsparcia pozostają tajemnicą handlową, prezes klubu, Marcin Dęsoł, podkreśla, że obecny budżet pozwala na kontraktowanie wartościowych zawodników, którzy poprawią jakość zespołu. Kadra na nadchodzący sezon ma pozwolić na walkę o najwyższe cele.

W nowym sezonie naszym celem jest nie tylko wygranie ligi, ale także wywalczenie awansu do Ligi Centralnej w turnieju mistrzów – mówi Marcin Dęsoł, prezes klubu Unimetal Recycling MTS Chrzanów.

W przypadku awansu do wyższej klasy rozgrywkowej, klub będzie musiał przekształcić się w sportową spółkę akcyjną. Konieczne będzie także wzmocnienie kadry, co wiązałoby się z koniecznością zwiększenia budżetu. Aby sprostać tej sytuacji, klub musiałby pozyskać kolejnych dużych sponsorów. Firma Unimetal Recycling mocno zaangażowana jest w wspieranie lokalnego sportu oraz działania ekologiczne.

Dla firmy Unimetal Recycling umowa ta to nie tylko okazja do wspierania piłki ręcznej w Chrzanowie, gdzie ma ona bogate tradycje, ale także promocji. Jesteśmy widoczni w regionie oraz w miejscach, do których zespół wyjeżdża na mecze. Firma angażuje się także w liczne działania ekologiczne w regionie – podkreśla Grzegorz Palka, prezes Unimetal Recycling.