Aktualności

Wszystko o naszej drużynie.

KSSPR Końskie – Unimetal Recycling MTS Chrzanów (Zapowiedź)

Piłkarze ręczni Unimetal Recycling MTS Chrzanów w sobotę zmierzą się na wyjeździe z KSSPR Końskie. Dla podopiecznych Sławomira Szenkela będzie do okazja do rehabilitacji za słaby występ na inaugurację sezonu I ligi oraz zdobycie pierwszych punktów w sezonie. Początek meczu o godz. 18.

Szczypiornistów z Chrzanowa czeka w sobotę trudne zadanie, bo KSSPR przed własną publicznością jest zespołem niezwykle groźnym. Drużyna z województwa świętokrzyskiego znakomicie rozpoczęła rozgrywki. Na inaugurację rozbiła przed własną publicznością ASPR Zawadzkie 41:24, natomiast w kolejnym spotkaniu zdobyła komplet punktów wygrywając na wyjeździe z KSZO Ostrowiec Św. 26:24, czyli zespołem, który minione rozgrywki zakończył na pozycji wicelidera.

Znakomity początek sezonu rozbudził apetyty w szeregach drużyny z Końskich, która w pojedynku z Unimetal Recycling MTS Chrzanów będzie chciała kontynuować zwycięską serię. Drużyna z Małopolski jedzie jednak do Końskich po komplet punktów, a wygrywać tam potrafi, co udowodniła chociażby w poprzednim sezonie. Podopieczni Sławomira Szenkela będą chcieli w tym spotkaniu udowodnić, że porażka z SMS ZPRP II Kielce była jedynie wypadkiem przy pracy, a przedsezonowe cele, czyli walka o podium są jak najbardziej realne.

To bardzo trudny i wymagający rywal. Na pewno nie zabraknie nam woli walki i koncentracji. Pojedziemy tam walczyć o trzy punkty i zmazać plamę po nieudanym występie w meczu przeciwko drużynie z Kielc – mówi Sławomir Szenkel.