Unimetal Recycling MTS Chrzanów – Zagłębie Handball Team Sosnowiec (Sparing) 31:29

Pierwszy sparing na chrzanowskiej hali w towarzystwie wiernych kibiców wygrywamy wynikiem 31:29.
W trakcie spotkania na boisku można było zobaczyć umiejętności wszystkich zawodników, a także doglądnąć gry zespołowej w odnowionym składzie.
Mimo początkowych strat można rzec, że pojedynek z Zagłębie Handball Team Sosnowiec był bardzo wyrównany. W 47 minucie spotkania udało nam się prowadzić wynikiem 25:22, by po kolejnych rzutach balansować wokół remisu.
W ostatnich minutach spotkania zdobyliśmy 2 decydujące punkty, które finalnie doprowadziły nas do zwycięstwa.
Dziękujemy naszym KIBICOM oraz Zagłębie Handball Team Sosnowiec za SPOTKANIE!
Zapraszamy na fotorelację ze wczorajszego sparingu, a już jutro widzimy się na kolejnym spotkaniu: