Aktualności

Informacje z życia klubu

Nowy trener

🔵 Nadszedł czas na przedstawienie nowego trenera, który poprowadzi nasz zespół w kolejnym sezonie 🤾‍♀️.

𝗦ł𝗮𝘄𝗼𝗺𝗶𝗿 𝗦𝘇𝗲𝗻𝗸𝗲𝗹 – nauczyciel wychowania fizycznego, trener dzieci i młodzieży, a także długoletni, pierwszy trener drużyny MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie.

Osoba o wieloletnim doświadczeniu oraz sporych sukcesach sportowych 💪.

𝗖𝗼 𝘀𝗸ł𝗼𝗻𝗶ł𝗼 𝗴𝗼 𝗱𝗼 𝘄𝗲𝗷𝘀́𝗰𝗶𝗮 𝗻𝗮 𝗽𝗼𝗸ł𝗮𝗱 𝗻𝗮𝘀𝘇𝗲𝗷 𝗱𝗿𝘂𝘇̇𝘆𝗻𝘆?Jak sam stwierdził skusiła go wizja klubu oraz perspektywiczny zespół 🙂🙂🙂.

Życzymy zatem satysfakcji z wykonywanej funkcji oraz spektakularnych wyników 🏆.I przede wszystkim 𝗪𝗜𝗧𝗔𝗠𝗬 𝗪 𝗭𝗘𝗦𝗣𝗢𝗟𝗘 💛💙💛.

Nowa odsłona strony internetowej już wkrótce.

Piłkarze ręczni Unimetal Recycling MTS Chrzanów w sobotę o godz. 17 zmierzą się przed własną publicznością z drużyną AZS AGH Kraków Piłka Ręczna. Podopieczni Sławomira Szenkela chcą kontynuować zwycięską serię i liczą na pierwsze zwycięstwo w tym sezonie we własnej hali.
Szczypiorniści z Chrzanowa w minionej kolejce z bardzo dobrej strony zaprezentowali się w Końskich, gdzie po wyrównanym spotkaniu pokonali miejscowy KSSPR 25:24. Chrzanowianie tym samym zrehabilitowali się za niespodziewaną porażkę na inaugurację rozgrywek, kiedy to we własnej hali ulegli SMS ZPRP II Kielce. Występ w Końskich pokazał, że w drużynie MTS-u drzemie duży potencjał, a przedsezonowe zapowiedzi walki o podium są celem będącym jak najbardziej w zasięgu tej drużyny.
Piłkarz ręczni AZS AGH Kraków podobnie jak MTS-iacy mają na swoim koncie zwycięstwo i porażkę. Drużyna z Krakowa w pierwszym meczu przegrała na wyjeźdźcie z niezwykle mocnym rywalem, jakim jest Orzeł Przeworsk. Ekipa ze stolicy Małopolski tę porażkę powetowała sobie w minionej kolejce wysoko pokonując u siebie 35:34 jedną z najsłabszych ekip w I lidze, czyli Luxiona AZS UMCS Lublin 35:34.
Drużyna z Chrzanowa do sobotniego spotkania przystąpi niezwykle zmotywowana. Chrzanowianie nie tylko chcą zrehabilitować kibicom za słaby występ na inaugurację sezonu, ale także za zeszłosezonową porażkę w konfrontacji z AZS AGH Kraków. Wówczas to Akademicy pewnie wygrali w Chrzanowie 30:23. Zadanie to nie będzie łatwe, bo MTS w tym meczu będzie musiał sobie radzić bez Bartosza Hardziny, który doznał kontuzji. Nastroje w szeregach MTS-u są jednak bojowe.
- Zespół AZS AGH posiada w swoich szeregach doświadczonych zawodników, trzeba się nastawić na ciężki bój. Każdy rywal jest wymagający i nikogo nie można lekceważyć, co pokazał pierwszy mecz z drużyną z Kielc. Jak zwykle będziemy walczyć o zwycięstwo - podkreśla Dawid Skoczylas, drugi trener Unimetal Recycling MTS Chrzanów.
Zapraszamy na mecz! GRAMY RAZEM!

W trakcie tego spotkania na kibiców czeka mnóstwo atrakcji!
- animacje, tatuaże, malowanie buzi, kącik plastyczny dla najmłodszych,
- kącik gier i zabaw z możliwością doprowadzenia dzieci do rodziców
- zewnętrzne boisko do gry w piłkę ręczną
- PUNKTY GASTRONOMICZNE, a w nich: hot dogi, zapiekanki, dania z grilla, lody, wata cukrowa, popcorn, napoje zimne oraz ciepłe, a także piwo niskoprocentowe.

Ponadto, po raz pierwszy będziecie mogli zobaczyć naszą maskotkę klubową stworzoną dzięki współpracy z naszym sponsorem tytularnym, firmą Unimetal Recycling, a także wziąć udział w wielu ciekawych konkursach.

This will close in 0 seconds