Aktualności

Informacje z życia klubu

ZGOK Balin sponsorem Unimetal Recycling MTS Chrzanów!

Zakład Gospodarki Odpadami Komunalnymi w Balinie został sponsorem klubu Unimetal Recycling MTS Chrzanów. Dzięki nowej umowie chrzanowscy szczypiorniści zyskają dodatkowe wsparcie w walce o sportowe cele zespołu.

Piłka ręczna na ziemi chrzanowskiej ma swoje korzenie sięgające lat 50-tych XX w. i jest częścią jej historii. Klub Unimetal Recycling MTS Chrzanów cechuje duży potencjał oraz wysokie ambicje sportowe, co przekłada się na zainteresowanie ze strony lokalnych kibiców.

– Piłka ręczna to niezwykle widowiskowy sport dający kibicom wiele emocji, dlatego z przyjemnością podejmujemy współpracę z Unimetal Recycling MTS Chrzanów, czyli klubem, który jest naszym lokalnym sąsiadem. Mam nadzieję, że nasze zaangażowanie przyczyni się do osiągania kolejnych sportowych sukcesów przez naszych szczypiornistów, których ukoronowaniem będzie szybki awans zespołu do najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce. – powiedział Michał Bogacki, członek zarządu ZGOK Balin.

– Z radością witam ZGOK Balin w gronie naszych partnerów. Cieszymy się, że firma prężnie działająca na naszym lokalnym rynku zaangażowała się w rozwój klubu i lokalnej społeczności wspierając nasze działania sportowe – powiedział Marcin Dęsoł, prezes Zarządu Unimetal Recycling MTS Chrzanow.

ENERIS jako główny udziałowiec ZGOK w Balinie chętnie realizuje przedsięwzięcia, łączące w sobie działania związane z ochroną środowiska, edukacją ekologiczną oraz zdrowym trybem życia. Angażując się̨ w życie mieszkańców Chrzanowa, Balina i okolic firma realizuje działania zbieżne z filozofią marki ENERIS, którymi są czysta ziemia, woda i powietrze.

Umowa z chrzanowskim klubem obowiązuje do końca sierpnia 2022 z opcją przedłużenia na kolejne lata.

Nowa odsłona strony internetowej już wkrótce.

Piłkarze ręczni Unimetal Recycling MTS Chrzanów w sobotę o godz. 17 zmierzą się przed własną publicznością z drużyną AZS AGH Kraków Piłka Ręczna. Podopieczni Sławomira Szenkela chcą kontynuować zwycięską serię i liczą na pierwsze zwycięstwo w tym sezonie we własnej hali.
Szczypiorniści z Chrzanowa w minionej kolejce z bardzo dobrej strony zaprezentowali się w Końskich, gdzie po wyrównanym spotkaniu pokonali miejscowy KSSPR 25:24. Chrzanowianie tym samym zrehabilitowali się za niespodziewaną porażkę na inaugurację rozgrywek, kiedy to we własnej hali ulegli SMS ZPRP II Kielce. Występ w Końskich pokazał, że w drużynie MTS-u drzemie duży potencjał, a przedsezonowe zapowiedzi walki o podium są celem będącym jak najbardziej w zasięgu tej drużyny.
Piłkarz ręczni AZS AGH Kraków podobnie jak MTS-iacy mają na swoim koncie zwycięstwo i porażkę. Drużyna z Krakowa w pierwszym meczu przegrała na wyjeźdźcie z niezwykle mocnym rywalem, jakim jest Orzeł Przeworsk. Ekipa ze stolicy Małopolski tę porażkę powetowała sobie w minionej kolejce wysoko pokonując u siebie 35:34 jedną z najsłabszych ekip w I lidze, czyli Luxiona AZS UMCS Lublin 35:34.
Drużyna z Chrzanowa do sobotniego spotkania przystąpi niezwykle zmotywowana. Chrzanowianie nie tylko chcą zrehabilitować kibicom za słaby występ na inaugurację sezonu, ale także za zeszłosezonową porażkę w konfrontacji z AZS AGH Kraków. Wówczas to Akademicy pewnie wygrali w Chrzanowie 30:23. Zadanie to nie będzie łatwe, bo MTS w tym meczu będzie musiał sobie radzić bez Bartosza Hardziny, który doznał kontuzji. Nastroje w szeregach MTS-u są jednak bojowe.
- Zespół AZS AGH posiada w swoich szeregach doświadczonych zawodników, trzeba się nastawić na ciężki bój. Każdy rywal jest wymagający i nikogo nie można lekceważyć, co pokazał pierwszy mecz z drużyną z Kielc. Jak zwykle będziemy walczyć o zwycięstwo - podkreśla Dawid Skoczylas, drugi trener Unimetal Recycling MTS Chrzanów.
Zapraszamy na mecz! GRAMY RAZEM!

W trakcie tego spotkania na kibiców czeka mnóstwo atrakcji!
- animacje, tatuaże, malowanie buzi, kącik plastyczny dla najmłodszych,
- kącik gier i zabaw z możliwością doprowadzenia dzieci do rodziców
- zewnętrzne boisko do gry w piłkę ręczną
- PUNKTY GASTRONOMICZNE, a w nich: hot dogi, zapiekanki, dania z grilla, lody, wata cukrowa, popcorn, napoje zimne oraz ciepłe, a także piwo niskoprocentowe.

Ponadto, po raz pierwszy będziecie mogli zobaczyć naszą maskotkę klubową stworzoną dzięki współpracy z naszym sponsorem tytularnym, firmą Unimetal Recycling, a także wziąć udział w wielu ciekawych konkursach.

This will close in 0 seconds