SPR Wisła Sandomierz – Unimetal Recycling MTS Chrzanów [5:4] 18:18 (9:5)

Po wygranym meczu z liderem Chrzanowianie w dobrych humorach udali się do Sandomierza, jednak w tym meczu zaprezentowali zupełnie inny poziom, przegrywając w rzutach karnych 5:4, co pozwoliło na zdobycie jednego punktu.

Festiwal nieskuteczności nie ułatwiał oglądanie meczu, szczególnie że przez większość czasu piłkarze ręczni MTSu musieli gonić wynik. Po pierwszej połowie na tablicy wyników widniał wynik 9:5 dla drużyny gospodarzy. O grze obu zespołów może świadczyć fakt, że przez ostatnie dziesięć minut nie padła ani jedna bramka.

Druga połowa była już nieco lepsza, ale do emocji i gry porównywalnych do meczu z Padwą brakowało bardzo dużo. Nasi piłkarze ręczni zdołali doprowadzić do remisu i rozstrzygnąć mecz musiały rzuty karne. W tych lepsi okazali się piłkarze z Sandomierza.