Aktualności

Informacje z życia klubu

SPR Wisła Sandomierz – Unimetal Recycling MTS Chrzanów (Zapowiedź)

Po niezwykle emocjonującym meczu z liderem tabeli drużynę MTSu czeka wyjazd do Sandomierza na mecz z czerwoną latarnią ligi, drużyną SPR Wisła Sandomierz. Mecz odbędzie się w sobotę 28 listopada o godzinie 18.

Drużyna naszych sobotnich rywali do tej pory zgromadziła pięć punktów, zwyciężając raz oraz dwukrotnie doprowadzając do remisu, aby przegrać w rzutach karnych. Nie można jednak lekceważyć drużyny z Sandomierza, która będzie chciała odwrócić złą passę.

Nasza drużyna po emocjonującym meczu z liderem tabeli ciężko trenuje, aby przygotować się do kolejnego meczu. Nasi piłkarze ręczni z pewnością będą grali o trzy punkty, jednak SPR Wisła Sandomierz z pewnością postawi ciężkie warunki.

Trzymajmy kciuki za drużynę MTSu, aby mogła dopisać kolejne punkty do swojego dorobku. Początek emocji w Sandomierzu, 28 listopada o godzinie 18.

Nowa odsłona strony internetowej już wkrótce.

Tymczasem zapraszamy na pierwszy mecz sezonu 2022/2023. Już w NIEDZIELĘ, 2 października,
o godz. 15:00 na chrzanowskiej hali podejmiemy SMS ZPRP II Kielce.

W trakcie tego spotkania na kibiców czeka mnóstwo atrakcji!
- animacje, tatuaże, malowanie buzi, kącik plastyczny dla najmłodszych,
- kącik gier i zabaw z możliwością doprowadzenia dzieci do rodziców
- zewnętrzne boisko do gry w piłkę ręczną
- PUNKTY GASTRONOMICZNE, a w nich: hot dogi, zapiekanki, dania z grilla, lody, wata cukrowa, popcorn, napoje zimne oraz ciepłe, a także piwo niskoprocentowe.

Ponadto, po raz pierwszy będziecie mogli zobaczyć naszą maskotkę klubową stworzoną dzięki współpracy z naszym sponsorem tytularnym, firmą Unimetal Recycling, a także wziąć udział w wielu ciekawych konkursach.

This will close in 0 seconds