Aktualności

Informacje z życia klubu

Unimetal Recycling MTS Chrzanów – ORLEN Upstream SRS Przemyśl (Zapowiedź)

Rozgrywki piłki ręcznej nie zwalniają, więc już w piątek 30 października o godzinie 19 będziemy świadkami kolejnego meczu drużyny MTSu. Będzie to zaległy mecz 3 kolejki gier, a rywalem będzie drużyna ORLEN Upstream SRS Przemyśl.

Nasi piłkarze ręczni będą walczyć o to, aby zdobyć kolejne punkty po zwycięstwie nad drużyną KSSPR Końskie. Z kolei drużyna naszych rywali będzie się starała gonić prowadzącą w tabeli Padwę Zamość, do której tracą pięć punktów. Jednak z pewnością drużyna MTSu nie ułatwi im zadania.

W związku z sytuacją epidemiczną w naszym kraju mecz odbędzie się bez udziału publiczności. Jednak nie oznacza to że nie możemy się emocjonować grą naszej drużyny. Zostanie udostępniona transmisja i będziemy mogli wspierać MTS z naszych domów.

Nowa odsłona strony internetowej już wkrótce.

Tymczasem zapraszamy na pierwszy mecz sezonu 2022/2023. Już w NIEDZIELĘ, 2 października,
o godz. 15:00 na chrzanowskiej hali podejmiemy SMS ZPRP II Kielce.

W trakcie tego spotkania na kibiców czeka mnóstwo atrakcji!
- animacje, tatuaże, malowanie buzi, kącik plastyczny dla najmłodszych,
- kącik gier i zabaw z możliwością doprowadzenia dzieci do rodziców
- zewnętrzne boisko do gry w piłkę ręczną
- PUNKTY GASTRONOMICZNE, a w nich: hot dogi, zapiekanki, dania z grilla, lody, wata cukrowa, popcorn, napoje zimne oraz ciepłe, a także piwo niskoprocentowe.

Ponadto, po raz pierwszy będziecie mogli zobaczyć naszą maskotkę klubową stworzoną dzięki współpracy z naszym sponsorem tytularnym, firmą Unimetal Recycling, a także wziąć udział w wielu ciekawych konkursach.

This will close in 0 seconds