Aktualności

Informacje z życia klubu

Nowy sponsor tytularny MTS Chrzanów

Z przyjemnością pragniemy poinformować, że w dniu dzisiejszym została podpisana umowa z Unimetal Recycling na podstawie której MTSu Chrzanów będzie posiadał sponsora tytularnego.

Zawarcie umowy jest efektem dotychczasowej współpracy oraz wyrażenia przez Unimetal Recycling chęci dalszego wspierania klubu. Nasza drużyna w nowym sezonie będzie nosiła nazwę „Unimetal Recycling – MTS Chrzanów”, mamy nadzieję, że będzie to kolejny krok w rozwoju współpracy naszej drużyny i firmy Unimetal Recycling.

2 komentarzy

  1. X

    A wiadomo co będzie dla MTSu za to?
    Bo zdaje sobie sprawie że Unimatal będzie na każdym kawałku hali itp……masakra
    Ponoć wszyscy przyjaźni piłkarze odeszli..

    1. W piłce jak w życiu,ktoś przychodzi ,ktoś odchodzi.Co do firmy Unimetal to myślę że świetny pomysł Pan poddał ,rewelacją by było gdyby mieli reklamę na nowym parkiecie.Co do korzyści dla Mts-U TO najlepiej pytać u zródła.