Aktualności

Wszystko o naszej drużynie.

MTS rozpoczyna nowy sezon

Piłkarze ręczni MTS-u Chrzanów w sobotę zainaugurują sezon 2019/20. Podopieczni Rafała Bugajskiego zmierzą się przed własną publicznością z Czuwajem Przemyśl. Początek meczu o godz. 19.

Celem stawianym przed zespołem w tym sezonie jest walka o czołówką szóstkę, czyli poprawienie lokaty z ubiegłych rozgrywek, które chrzanowianie zakończyli na siódmym miejscu. Ubiegły sezon rozbudził apetyty i pokazał jak duży potencja tkwi w tym zespole. Cabanie długo zajmowali miejsce w okolicy podium.

W składzie MTS-u doszło do kilku zmian. Z zespołem rozstał się Przemysław Wierzbic. Jego miejsce zajął Sebastian Danysz. – W sparingach ten rozgrywający prezentował się bardzo dobrze, jego atutem jest mocny rzut z drugiej linii. Ma doskonałe warunki fizyczne, potrafi grać zarówno w ataku, jak i obronie – mówi Marcin Dęsoł, prezes MTS-u.

Sporym wzmocnieniem jest także pozyskanie Patryka Rolewicza, bramkarza dysponującego dobrymi warunkami fizycznymi, który zwiększy konkurencję na tej pozycji. Warto podkreślić, że wszyscy zawodnicy są zdrowi i gotowi do gry.

W przerwie pomiędzy rozgrywkami rywale również nie próżnowali i dokonali zmian w swoich składach. Zdaniem prezesa Marcina Dęsoła faworytem ligi jest KPR Legionowo, które będzie chciało powalczyć o powrót do najwyższej klasy rozgrywek. Mocna będzie także Padwa Zamość.

Forma chrzanowian od razu na inaugurację sezonu zostanie poważnie sprawdzona. Podopieczni Rafała Bugajskiego zmierzą się przed własną publicznością z czołowym zespołem ligi Czuwajem Przemyśl. Spotkanie to zapowiada się niezwykle interesująco. Wyjątkowo rozegrane zostanie o godz. 19. Serdecznie zapraszamy kibiców na mecz.

Przed meczem będzie można nabyć Kartę Chrzanowskiego Kibica. Co zyskać można kupując ją? Karta upoważnia jej posiadacza do wejścia na każdy mecz pierwszej rundy (odbywający się w Chrzanowie) bez konieczności zakupu biletu i tym samym pozwala zaoszczędzić czas oraz pieniądze. Kupując kartę, każdy kibic wspiera dodatkowo drużynę MTS Chrzanów i staje się częścią niepowtarzalnej społeczności chrzanowskich kibiców. Karta stanowi również wyjątkową pamiątkę – na każdy sezon przygotowywany jest bowiem zupełnie nowy i unikalny projekt.
Kartę Chrzanowskiego Kibica, ale również i inne związane z drużyną gadżety, będzie można kupić tuż przed pierwszym meczem drużyny MTS Chrzanów w tym sezonie.

– Koszt zakupu karty na pierwszą rundę to 50 zł.

– Po zakończeniu pierwszej rundy możliwość przedłużenia karty do końca sezonu 2019/2020.