Aktualności

Informacje z życia klubu

AZS AWF Biała Podlaska – MTS Chrzanów (zapowiedź)

Piłkarze ręczni MTS-u Chrzanów w sobotę rozegrają ostatnie spotkanie w tym sezonie. Cabanów czeka niezwykle trudne zadanie, bo na wyjeździe zmierzą się z AZS AWF Biała Podlaska. Początek rywalizacji o godz. 18.

Piłkarze ręczni MTS-u Chrzanów przed przerwą świąteczną ulegli w derbach Małopolski SPR-owi PWSZ Tarnów. Chrzanowianie przeciwko niezwykle mocnemu rywalowi rozegrali bardzo dobre spotkanie, to jednak nie wystarczyło, by sprawić niespodziankę. W tym pojedynku najskuteczniejszym zawodnikiem MTS-u był Marcin Skoczylas, autor 5 bramek.

Szczypiorniści AZS AWF Biała Podlaska znajdują się w zdecydowanie lepszych nastrojach po 21. serii spotkań. W meczu wyjazdowym rozbili AZS UW Warszawa pieczętując tym samym zakończenie rozgrywek na wysokim 3. miejscu. W spotkaniu rozegranym w stolicy w szeregach AZS AWF skutecznością imponował Karol Małecki, autor 9 bramek.

Faworytem sobotniego spotkania jest AZS AWF Biała Podlaska. Drużyna ta rewelacyjnie prezentuje się przed własną publicznością. W pierwszej rundzie chrzanowianie ograli u siebie Akademików, jednak zespół ten na wyjazdach prezentuje się dużo słabiej. Dla chrzanowian mecz ten będzie niezwykle istotny w kontekście miejsca na finiszu rozgrywek. Cabanie pogubili punkty w meczach u siebie i stracili doskonałe 4. miejsce w tabeli. Jeśli przywiozą punkty z Białek Podlaskiej mają szansę je odzyskać.

Tak było w poprzednich sezonach:

Sezon 2018/2019:
MTS – AZS AWF Biała Podlaska 27:21 (15:9)

Sezon 2017/2018:
AZS AWF Biała Podlaska – MTS 42:22 (18:13)
MTS – AZS AWF Biała Podlaska 27:31 (14:15)

Sezon 2016/2017:
AZS AWF Biała Podlaska – MTS 26:21 (13:10)
MTS – AZS AWF Biała Podlaska 24:26 (13:10)

Nowa odsłona strony internetowej już wkrótce.

Tymczasem zapraszamy na pierwszy mecz sezonu 2022/2023. Już w NIEDZIELĘ, 2 października,
o godz. 15:00 na chrzanowskiej hali podejmiemy SMS ZPRP II Kielce.

W trakcie tego spotkania na kibiców czeka mnóstwo atrakcji!
- animacje, tatuaże, malowanie buzi, kącik plastyczny dla najmłodszych,
- kącik gier i zabaw z możliwością doprowadzenia dzieci do rodziców
- zewnętrzne boisko do gry w piłkę ręczną
- PUNKTY GASTRONOMICZNE, a w nich: hot dogi, zapiekanki, dania z grilla, lody, wata cukrowa, popcorn, napoje zimne oraz ciepłe, a także piwo niskoprocentowe.

Ponadto, po raz pierwszy będziecie mogli zobaczyć naszą maskotkę klubową stworzoną dzięki współpracy z naszym sponsorem tytularnym, firmą Unimetal Recycling, a także wziąć udział w wielu ciekawych konkursach.

This will close in 0 seconds