Aktualności

Informacje z życia klubu

KSSPR Końskie – MTS Chrzanów (zapowiedź)

Piłkarze ręcznie MTS-u Chrzanów w sobotę powalczą o kolejne ligowe punkty. Podopiecznych Rafała Bugajskiego czeka bardzo trudne zadanie. Szczypiorniści z Chrzanowa zmierzą się na wyjeździe z depczącym im po piętach KSSPR-em Końskie.

W minionej kolejce zespół MTS-u Chrzanów odniósł kolejne zwycięstwo w tym sezonie, pokonując po zaciętym pojedynku Uniwersytet Radom. Wygrana ta pozwoliło chrzanowianom umocnić swoją pozycję w górnej połówce tabeli. W meczu z Uniwersytetem w zespole MTS-u najwięcej bramek zdobyli Patryk Rola – 7 i Jakub Romian – 5.

Szczypiorniści KSSPR-u Końskie w minionej kolejce schodzili z parkietu w blasku zwycięstwa, gdyż po wyrównanym pojedynku pokonali u siebie AZS UW Warszawa. Zespół z Końskich w tym sezonie radzi sobie bardzo dobrze i pnie się w ligowej klasyfikacji. W spotkaniu z Akademikami najwięcej bramek dla KSSPR-u zdobyli Paweł Wolski – 9 i Przemysław Matyjasik – 8.

Sobotnie spotkanie będzie niezwykle istotne dla układu tabeli. Zespół z Chrzanowa zajmuje obecnie 4. miejsce, jednak rywale z Zamościa i Końskich depczą mu po piętach. Zespół, który w sobotę zwycięży w Końskich bardzo się przybliży do zakończenia rozgrywek tuż za podium. Przy obecnej formie drużyn faworytem tego pojedynku jest KSSPR
Początek rywalizacji o godz. 18.

Tak było w poprzednich sezonach:

Sezon 2018/2019:
MTS – KSSPR 31:26

Sezon 2017/2018:
KSSPR – MTS 34:25
MTS – KSSPR 44:26

Sezon 2016/2017:
KSSPR – MTS 30:23
MTS – KSSPR 24:22

Nowa odsłona strony internetowej już wkrótce.

Tymczasem zapraszamy na pierwszy mecz sezonu 2022/2023. Już w NIEDZIELĘ, 2 października,
o godz. 15:00 na chrzanowskiej hali podejmiemy SMS ZPRP II Kielce.

W trakcie tego spotkania na kibiców czeka mnóstwo atrakcji!
- animacje, tatuaże, malowanie buzi, kącik plastyczny dla najmłodszych,
- kącik gier i zabaw z możliwością doprowadzenia dzieci do rodziców
- zewnętrzne boisko do gry w piłkę ręczną
- PUNKTY GASTRONOMICZNE, a w nich: hot dogi, zapiekanki, dania z grilla, lody, wata cukrowa, popcorn, napoje zimne oraz ciepłe, a także piwo niskoprocentowe.

Ponadto, po raz pierwszy będziecie mogli zobaczyć naszą maskotkę klubową stworzoną dzięki współpracy z naszym sponsorem tytularnym, firmą Unimetal Recycling, a także wziąć udział w wielu ciekawych konkursach.

This will close in 0 seconds