Aktualności

Informacje z życia klubu

Szczypiorniści MTS-u przygotowują się do sezonu

Piłkarze ręczni MTS-u Chrzanów w poniedziałek 30 lipca rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Pierwszy trening Adama Piekarczyk, drugi trener. Tradycyjnie pierwsze po wakacjach zajęcia to rozgrzewka, bieganie i gra w piłkę nożną.

Szczypiorniści MTS-u po pierwszym tygodniu treningów w Chrzanowie pojechali na obóz w Dąbrowie Tarnowskiej, gdzie szlifować formę będzie do końca tygodnia. Po powrocie chrzanowianie ponownie trenować będzie na własnych obiektach.

Rywalizacja o ligowe punkty rozpocznie się dopiero 22 września. Na inaugurację MTS zmierzy się na wyjeździe z SPR Radzymin, a tydzień później będzie gościć MKS Padwę Zamość.

Nowa odsłona strony internetowej już wkrótce.

Tymczasem zapraszamy na pierwszy mecz sezonu 2022/2023. Już w NIEDZIELĘ, 2 października,
o godz. 15:00 na chrzanowskiej hali podejmiemy SMS ZPRP II Kielce.

W trakcie tego spotkania na kibiców czeka mnóstwo atrakcji!
- animacje, tatuaże, malowanie buzi, kącik plastyczny dla najmłodszych,
- kącik gier i zabaw z możliwością doprowadzenia dzieci do rodziców
- zewnętrzne boisko do gry w piłkę ręczną
- PUNKTY GASTRONOMICZNE, a w nich: hot dogi, zapiekanki, dania z grilla, lody, wata cukrowa, popcorn, napoje zimne oraz ciepłe, a także piwo niskoprocentowe.

Ponadto, po raz pierwszy będziecie mogli zobaczyć naszą maskotkę klubową stworzoną dzięki współpracy z naszym sponsorem tytularnym, firmą Unimetal Recycling, a także wziąć udział w wielu ciekawych konkursach.

This will close in 0 seconds